Ładowanie...

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Hardware Development Technical Team Coordinator

Job ID:  55179
Location:

Gliwice, PL, 44-100

Work Type:  Pełny etat

Współpraca, myślenie oraz działanie ze sobą, a przede wszystkim dla siebie nawzajem gwarantuje absolutną niezawodność. Razem z naszym zespołem zajmującym się obszarem pre-developmentu kształtujemy przyszłość produktów automotive.

Czym zajmuje się dział?

  • Rozwój elektroniki w obszarze dystrybucji energii, systemów bateryjnych i elementów wyposażenia wnętrz (systemów ambient).

  • Opracowywanie wymagań oraz definiowanie i planowanie architektury sprzętu w kontekście systemu (samochodowego).

  • Projektowanie, symulacje oraz walidacje układów elektronicznych.

  • Współpraca z działem software oraz zewnętrzymi dostawcami.

Twoje zadania:

  • Koordynacja techniczna zespołu.

  • Wsparcie planowania strategicznego rozwoju działu oraz w tworzeniu i rozwoju strategii produktu z perspektywy systemu

  • Identyfikacja i angażowanie niezbędnych partnerów w kontekście procesu pre-developmentu

  • Wsparcie rozwoju zespołu z punktu widzenia merytorycznego (wiedza, kompetencje)

  • Wsparcie w zakresie planowania i zarządzania budżetem

  • Śledzenie i ocena globalnych  trendów i nowych technologii w dziedzinie układów mechatronicznych, systemów okablowania i elementów wyposażenia wnętrz w branży automotive.

 Twój profil:

  • Ukończone studia techniczne kierunkowe lub porównywalne przygotowanie zawodowe

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze hardware development

  • Wiedza w zakresie tworzenia schematów i PCB (Altium Designer) oraz symulacji obwodów (LTspice)

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, asertywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu sieci kontaktów oraz umiejętność koordynowania pracy zespołu

  • Otwartość na innowacje i kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość języka obcego - angielskiego lub niemieckiego  (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Karierę w firmie będącej światowym liderem branży motoryzacyjnej
  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia techniczne, kurs językowy (angielski i niemiecki)
  • Przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne)
  • Elastyczne godziny pracy, promując work-life balance
  • Nagrody jubileuszowe
  • Wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Wiktoria Kapla
Numer telefonu: +48 75 6198482