Specialist infrastructura cladiri

Job ID:  47542
Location:

Timisoara, RO, 300714

Work Type:  Full time
Contract Type:  Nedeterminată

Căutăm un Specialist infrastructură clădiri  pentru departamentul nostru de Site Infrastructure.

Responsabilități:

  • Asigură instruirea personalului in cadrul instructajului introductiv general si coordonează instruirile specifice fiecărui loc de munca, precum si instructajele periodice solicitate de coordonatorii de departament;
  • Urmărește permanent modul si stadiul de realizare a masurilor de apărare împotriva incendiilor;
  • Asigura organizarea activităților de intervenție si evacuare a personalului;
  • Verifica documentațiile tehnice de proiectare si execuție pentru lucrările de investigații noi;
  • Verifica modul de întreținere si funcționare a mașinilor, instalațiilor, utilajelor, aparatelor si mijloacelor Paza si Stingerea Incendiilor;
  • Întocmește si reactualizează permanent liste cu substanțele periculoase utilizate, stabilește masurile de identificare a pericolului de prevenire, stingere a incendiilor si de protecție a personalului.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau in curs, (profil tehnic – reprezintă un avantaj);
  • Limba Engleză - nivel mediu; limba Germană  - constituie avantaj;
  • Cunoștințe avansate de MS Office;
  • Permis de conducere, categoria B - constituie un avantaj;
  • Experiență într-un domeniu similar- constituie un avantaj;
  • Cunoaștere a programului Autocad – constituie un avantaj;
  • Cunoștințe bune de legislația specifica – constituie un avantaj.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Training inițial;
  • Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Specialist infrastructura cladiri.