Specialist Facility

ID Rechiziṭie:  62465
Locaṭie:

Timisoara, RO, 300714

Tipul muncii:  Full time
Tipul contractului:  Nedeterminată

Căutăm un Specialist Facility pentru departamentul nostru de Site Infrastructure.

Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilități:

  • Participă la activitățile de organizare a întreținerii clădirilor, a amenajărilor exterioare si de toate construcțiile ce aparțin complexului firmei;
  • Participă la calcularea si asigurarea aprovizionării cu energie necesara (Cote de energie), specifica cerințele pentru reparații exterioare, lucrări de întreținere, service si servicii, supraveghează lucrările interne si externe in ceea ce privește termenele si calitatea;
  • Asigură împreună cu responsabilul pe linie de securitate de dotarea locurilor de munca in ceea ce privește prescripțiile autorităților (legi) (ex. Alarme de incendiu);
  • Participă la întocmirea situației lunare a costurilor de exploatare si de formarea unui sistem de îmbunătățire continua a rezultatelor;
  • Participă la urmărirea comportării in timp a construcțiilor;
  • Este responsabil pentru recepționări de construcție/ tehnice referitoare la dotări, clădiri si instalații (Protocol de recepție, conform legislației românești), monitorizează si controlează reparațiile interne, respectiv service si întreținere conform matricei din departamentul de întreținere.

Cerințe

  • Studii universitare tehnice de specialitate, experiență in domeniu 1-3 ani;
  • Cunoștințe in domeniul Managementului Facilităților, experiență in utilizarea sistemelor BMS – prezinta un avantaj;
  • Cunoștințe de prelucrare electronica a datelor (MS-Office, Excel, Outlook) si programe de proiectare asistata (AutoCAD);
  • Autorizat ANRE Management Energetic si Auditor Intern IS - constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze – nivel mediu.

Beneficii

  • Prime anuale;
  • Training inițial, programe de dezvoltare;
  • Mediu de lucru competitiv;
  • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, trimite-ne aplicaţia ta.