Production Control Employee (perioada determinata)

Job ID:  54337
Location:

Timisoara, RO, 300714

Work Type:  Full time
Contract Type:  Determinată

Pentru departamentul Production Control căutăm un nou coleg pentru rolul de Production Control Employee

Perioadă determinată de 1 an.

Responsabilități:

  • Achiziționează / utilizează componentele, piesele și echipamentele în strânsă colaborare cu persoana responsabilă cu comenzile;
  • Gestionează, ajustează și monitorizează productia conform termenelor de livrare
  • Stabileste ordinea prioritatilor pe baza comenzilor sau a urgentelor aparute
  • Supravegheaza zilnic  comenzile de productie deschise .
  • Verifica disponibilitatea materialelor pentru comenzile de productie

Cerințe:

  • Studii superioare, preferabil tehnice;
  • Cunoștințe PC (MS-Office);
  • Cunostinte SAP – se considera un avantaj
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă.

Beneficii:

  • Prime anuale;
  • Training inițial;
  • Mediu de lucru competitiv.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Production Control Employee (perioada determinata).