Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Inżynier Automatyzacji Testów Oprogramowania (Automotive)

Job ID:  77357
Location:

Gliwice, PL, 44-100

Work Type:  Pełny etat

Jobs at Dräxlmaier

ID Oferty pracy77357

Lokalizacja: Gliwice

Wymiar pracy:  Pełny etat

Twój zakres obowiązków:

  • Praca nad automatyzacją testów oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym
  • Przygotowywanie scenariuszy oraz sekwencji testowych
  • Programowanie skryptów wspierających testowanie
  • Analiza wyników, definiowanie oraz wdrażanie działań naprawczych
  • Codzienna współpraca z zespołem w Gliwicach i Monachium

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania w języku Python lub/i Java Script
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu w branży automotive
  • Znajomość narzędzi Jira oraz Git
  • Rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność, terminowość
  • Posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu wystarczającym do pracy na zagranicznych projektach (znajomość języka angielskiego mile widziana)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Patrycja Kurzeja
Numer telefonu: +48324283419