Ładowanie...

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Embedded Software Development Technical Team Coordinator

Job ID:  55180
Location:

Gliwice, PL, 44-100

Work Type:  Pełny etat

Współpraca, myślenie oraz działanie ze sobą, a przede wszystkim dla siebie nawzajem gwarantuje absolutną niezawodność. Razem z naszym zespołem zajmującym się obszarem pre-developmentu kształtujemy przyszłość produktów automotive.

Czym zajmuje się dział?

  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego w języku C.

  • Tworzenie i dokumentowanie projektów oprogramowania dla ECU w zakresie wymagań elektromobilności, nowej architektury wiązek elektrycznych oraz nowoczesnych systemów oświetlenia.

  • Rozwój koncepcji i implementacja najnowszych technologii (np. Automotive Ethernet).

  • Rozwój i optymalizacja koncepcji produktów oraz ich ewaluacja.

  • Wspieranie poszczególnych etapów rozwoju oprogramowania od fazy pre-development do produkcji seryjnej.

Twoje zadania

  • Koordynacja techniczna zespołu.

  • Wsparcie planowania strategicznego rozwoju działu oraz w tworzeniu i rozwoju strategii produktu z perspektywy systemu.

  • Identyfikacja i angażowanie niezbędnych partnerów w kontekście procesu pre-developmentu.

  • Wsparcie rozwoju zespołu z punktu widzenia merytorycznego (wiedza, kompetencje).

  • Wsparcie w zakresie planowania i zarządzania budżetem.

  • Śledzenie i ocena globalnych trendów i nowych technologii w dziedzinie układów mechatronicznych, systemów okablowania i elementów wyposażenia wnętrz w branży automotive.

Twój profil

  • Ukończone studia techniczne (np. informatyka, elektronika, mechatronika, automatyka) lub porównywalne przygotowanie zawodowe.

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie embedded software development.

  • Dobra znajomość języka programowania C.

  • Znajomość zagadnień dot. tworzenia oprogramowania, projektowania architektury oraz integracji hardware.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z MATLAB (Simulink) / AUTOSAR / Automotive Ethernet.

  • Bardzo dobra znajomość języka obcego - angielskiego lub niemieckiego  (warunek konieczny

Oferujemy:

  • Karierę w firmie będącej światowym liderem branży motoryzacyjnej.

  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku.

  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia techniczne, kurs językowy (angielski i niemiecki).

  • Przyjazne środowisko pracy (ping pong, imprezy integracyjne takie jak grill dla pracowników, imprezy letnie i świąteczne).

  • Elastyczne godziny pracy, promując work-life balance.

  • Nagrody jubileuszowe.

  • Wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport.

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Wiktoria Kapla
Numer telefonu: +48 75 6198482