Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

Administrator Zmian Technicznych

Job ID:  110550
Location:

Gliwice, PL, 44-100

Work Type:  Pełny etat

Twoje zadania:

  • Kontrola kosztów produkcji i zużycia
  • Uruchomienie zasobów produkcyjnych; nadzór nad odbiorem zasobów produkcyjnych; kontrola ich efektywności
  • Nadzorowanie wprowadzania nowych technologii produkcyjnych i przygotowywanie niezbędnych instrukcji proceduralnych we współpracy z działami specjalistycznymi.
  • Koordynowanie zmian i terminów ich wdrożenia, z uwzględnieniem wykonalności i optymalnych kosztów, przy jednoczesnym wykluczeniu możliwych do uniknięcia zakłóceń produkcji w DRÄXLMAIER i u klientów.
  • Tworzenie/edycja/przekazywanie dokumentacji (np. dokumentacji rozwojowej itp.) w systemach (np. w systemie PLM itp.)
  • Określenie wymaganych zdolności produkcyjnych i zasobów (np. infrastruktury, maszyn, narzędzi i materiałów itp.)
  • Koordynowanie i określanie odpowiednich parametrów planowania z wyspecjalizowanymi działami / w ramach zespołów
  • Sprawdzanie danych dotyczących wydania; pomoc w określeniu zakresu testów i akceptacji
  • Współudział w planowaniu rodzaju i liczby zasobów operacyjnych oraz w koordynacji projektu konstrukcyjnego i jego wydania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne/wyższe , mile widziana znajomość budowy samochodu oraz motoryzacji.
  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w branży technicznej/ekonomicznej
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie, która jest światowym liderem w branży motoryzacyjnej
  • Ciekawą prace w międzynarodowym środowisku, wyjazdy do zagranicznych oddziałów
  • Rozwój zawodowy – szkolenia, kursy językowe (angielski, niemiecki)
  • Elastyczny czas pracy (start od 6-9)
  • Bogaty pakiet socjalny (bonusy na święta, wakacje pod gruszą, ubezpieczenie grupowe)
  • Nowy wyjątkowo bogaty pakiet benefitów Kafeteria MyBenefit, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Osoba kontaktowa: Małgorzata Chrzan
Numer telefonu: 690 164 086

Jesteśmy DRÄXLMAIER

Produkty z CHARAKTEREM

DRÄXLMAIER Gliwice

Sportowy CHARACTER