Modern wire harness systems and exclusive vehicle interiors: The name DRÄXLMAIER stands for automotive innovations – products that enhance your driving experience. Every day, approximately 75,000 associates around the world cooperate to contribute their knowledge, skills and automotive passion toward this goal. Individuals, who like to take on responsibilities, use their creativity and contribute their ideas toward the common success. Individuals like you!

Könyvelő, Pénzügyi kontroller

Job Req ID:  123678
Location:

Erd, HU, 2030

Work Type:  Full time
Contract Type:  unlimited

Érdi gépjármű fejlesztéssel foglalkozó cégünk pénzügyi osztályára  keresünk munkatársat, aki nyitottsággal, rugalmassággal és lelkesedéssel áll a szakmai kihívások elé. Használd ki a lehetőséget és jelentkezz csapatunkba!

Feladatok:

  • Részvétel a könyvelési munkálatokban az SAP rendszerének segítségével, valamint a havi és az éves pénzügyi zárási feladatokban
  • Könyvelési dokumentumok, nyilvántartások, analitikák kezelése
  • Befektetett eszközök analitikus nyilvántartása, részvétel a leltározási feladatok elvégzésében
  • Utalások előkészítése az SAP rendszerében
  • Havi és eseti riportok készítése, elemzése
  • Részvétel a pénzügyi tervezésben
  • Számlázás az SAP rendszerében
  • Üzleti utakkal kapcsolatos elszámolások koordinálása

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú gazdasági végzettséggel
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van szóban és írásban, és előny ha német nyelven is
  • Átlagon felüli Excel, esetleg Power BI ismerettel rendelkezel
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Nyitott vagy csapatmunkára, de önállóan is szívesen dolgozol
  • Jó az elemző- és problémamegoldó készséged
  • Precíz, megbízható munkavállalónak tartod magad

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és béren kívüli juttatások
  • Családbarát légkör, rugalmas munkarend
  • Home Office lehetősége 50%-ban
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • Stabil céges háttér

Come and join Us at our Development Center in Hungary.
DHS Dräxlmaier Hungária Szolgáltató Kft.
2030 Érd, Turul street 10.